Підсумки чемпіонату України з шашок-64 серед молоді та юнаків

В місті Кам'янське з 10 по 17 березня відбувся чемпіонат України з шашок-64 серед молоді та юнаків (вікова категорія до 26, 16 років та до 10 років).

Від КДЮСШ №4 м. Харкова взяли участь 8 спортсменів. Змагання проводилися в трьох видах програми: класичній, швидкій та блискавичній грі.

В класичній грі спортсмени КДЮСШ №4 здобули 2 медалі, а саме Золотар Тимур здобув 3 місце серед юнаків до 10 років, Лобанова Дарина посіла 1 місце серед дівчат до 16 років. У складі команди Харківської області посіли 2 місце з класичної гри.

В турнірі зі швидких шашок завоювали 3 медалі: Глушко Анастасія посіла 2 місце серед дівчат до 26 років, Лобанова Дарина 2 місце серед дівчат до 16 років, Золотар Тимур теж став другим серед юнаків до 10 років. У складі команди Харківської області зі швидкої гри посіли 2 місце.

В блискавичній грі здобули ще 3 медалі: Глушко Анастасія стала третьою серед дівчат до 26 років, Лобанова Дарина впевнено та з отривом зайняла 1 місце, Золотар Тимур посів 3 місце. У складі команди Харківської області з блискавичної гри посіли теж 2 місце. Загалом вибороли 8 ( 2 золотих, 3 срібних, 3 бронзових) медалей в особистих змаганнях та 19 срібних медалей у складі команди Харківської області (Глушко Анастасія, Лобанова Дарина, Кунавкіна Катерина, Проценко Вікторія, Золотар Тимур, Шевчук Артем, Лобанов Єгор).