Чемпіонат України з шашок-100 серед юніорів (до 19 років) та юнаків (до 13 років)

Команда Харківської області - тренер Чебукіна Ірина Іванівна зі своїми учнями

В місті Херсон відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед юніорів (до 19 років) та юнаків (до 13 років) з 14.02. по 21.02.2019 року. Змагання пройшли у трьох видах програми: класичній грі, швидкій та блискавичній.

Від КДЮСШ №4 взяли участь 9 спортсменів. В класичній грі до 19 років серед дівчат золото отримала КМС Лобанова Дарина, а бронзу МС Глушко Анастасія. Дарина молодша від деяких своїх суперників на 5 років, але пройшла турнір впевнено та без єдиної поразки.

В турнірі до 13 років серед дівчат з швидкої гри бронзову медаль завоювала Проценко Вікторія. Для неї це перша медаль з чемпіонатів України. Також Лобанова Дарина виборола друге місце в блискавичній грі, а Глушко Анастасія - друга в швидкій грі.

В командному заліку з класичної гри команда Харківської області посіла друге місце! Усього з чемпіонатів України з шашок-100 спортсмени КДЮСШ №4 вибороли 14 медалей в особистому заліку та 23 призових місця у складі команди Харківської області. До чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу з шашок-100 відібралися Глушко А., Золотар Т., Лобанова Д.

Наступні змагання відбудуться в березні - це чемпіонати України з шашок-64.

Бажаємо подальших успіхів вихованцям КДЮСШ№4 та тренеру Чебукіній І.І.!

/Files/images/Чебукина6.jpgДруге місце в складі команди Харківської області

/Files/images/Чебукина5.jpgГлушко Анастасія (зліва) посіла 2-е місце в блискавичній грі

/Files/images/Чебукина4.jpgКоманда Харківської області - тренер Чебукіна Ірина Іванівна зі своїми учнями

/Files/images/Чебукина3.jpgЛобанова Дарина (зліва) посіла 2-е місце у швидкій грі

/Files/images/Чебукина2.jpgПроценко Вікторія (праворуч) посіла 3-є місце у швидкій грі

/Files/images/Чебукина1.jpgГлушко Анастасія (праворуч) посіла 3 місце у класичній грі