Чемпіонат України з шашок-100

Нагородження учасниць. Анастасія Глушко на першому місці!

З 3 по 10 лютого в м. Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед юнаків і дівчат в трьох вікових категоріях – молодь (до 26 років), кадети (до 16 років) та юні надії (до 10 років). В кожній віковій категорії змагання проходили в 3 видах програми – класична, швидка і бліц.

В цьому чемпіонаті приймали участь і вихованці КДЮСШ №4. Найбільш вдало серед них виступила 15-річна кандидат в майстри спорту Анастасія Глушко. Не зважаючи на свій юний вік, Анастасія – досвідчена спортсменка, багаторазова чемпіонка України серед дівчат з шашок-100 і шашок-64, неодноразова учасниця чемпіонатів Світу та Європи серед дівчат, фіналів чемпіонату України серед дорослих. От і цього разу Анастасія не залишила шансів своїм суперницям: посівши 1 місце в усіх 3 видах програми, вона виборола не тільки 3 золоті медалі, а й право участі у чемпіонатах Європи і Світу, які відбудуться відповідно в Білорусі в серпні та в Туреччині у листопаді.

На жаль, більше нікому з вихованців КДЮСШ №4 не вдалося вибороти медалі чемпіонату України, хоча дехто і був близький до призової трійки. Так, Максим Дороган зайняв 5 місце в класичній програмі, 4 в швидкій і бліц в турнірі серед молоді, Галина Бєляєва (дівчата-кадети) – 4 місце в швидкій грі та 5 в класичній, 7-річна Софія Бєляєва в турнірі серед дівчат-юних надій (до 10 років) посіла 5 місце в класичній та швидкій програмах.

Попереду у юних шашкістів – чемпіонат України з шашок-100 в інших вікових категоріях – молодші кадети (до 13 років) та юніори (до 19 років), який відбудеться через тиждень в м. Херсоні.

А в березні в Івано-Франківській області та Вінниці відбудуться чемпіонати України серед юнаків ті дівчат з шашок-64 в 6 вікових категоріях – до 8, 10,13,16,19 та 23 років.

/Files/images/McN8JKcs2TI.jpgНагородження учасниць. Анастасія Глушко на першому місці!