Повернутися до звичайного режиму

Що потрібно знати про COVID-19?

/Files/images/COVID19.jpg Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом на офіційному сайті.

5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам - МОЗ та МОН дають роз'яснення

/Files/images/170320.jpg

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я дали роз’яснення батькам, що та таке коронавірус, як зменшити шанси інфікування для дітей.

Роз’яснення розміщено на сайті МОН.

Інформація щодо коронавірусної інфекції

/Files/images/________________________.png

Отримати останню інформацію щодо коронавірусної інфекції можна на сайті МОЗ України.

Поради доктора Комаровського

https://www.facebook.com/groups/885583034956426/permalink/1473933002788090/?sfnsn=mo

Як говорити зі своїми дітьми про новий коронавірус ?

/Files/images/UNISEF.jpg 8 порад від ЮНІСЕФ, як заспокоїти і захистити своїх дітей.

/Files/images/7 порад памятка.jpg

/Files/images/40 Телефонні номери - web.jpg

Поліція Харківщини закликає всіх мешканців регіону неухильно дотримуватись правил карантину!

https://www.youtube.com/watch?v=O1bjO_Tn2fA

Харківський міський голова Геннадій Кернес звернувся до харків'ян щодо ситуації з «COVID-19»

Шановні харків'яни!

Минулі вихідні показали, що багато хто з городян не розуміють, наскільки в Україні серйозна ситуація з COVID-19. Парки, сквери та інші зони відпочинку були переповнені. Люди великими компаніями гуляли з дітьми, смажили барбекю і шашлики, розважалися і відпочивали.

В умовах карантинних заходів, всупереч яким в Україні з кожним днем ​​зростає захворюваність на коронавірус, коли ми вже маємо в країні 10 смертельних випадків, прошу вас заради збереження вашого ж здоров'я максимально обмежити свої пересування поза домом.

Наші лікарні за гроші міста і соціально відповідального бізнесу доукомплектовуються всім необхідним - від апаратів штучної вентиляції легенів до "золотого стандарту" визначення хворих - ПЛР-тестів на CОVID-19. Ми закупили один мільйон масок, які днями безкоштовно роздамо городянам.

Для людей старшого віку, які перебувають у найбільшій зоні ризику, міська влада і підготовлені нами волонтери готові надати будь-яку необхідну допомогу. Зокрема - купити і доставити додому їжу і медикаменти, вигуляти вашого собаку і багато іншого. Ті, кому необхідна така підтримка - телефонуйте прямо мені на мій особистий телефон 067 579 47 47.

Жорстка самоізоляція, посилені заходи особистої і громадської гігієни, обмеження пересувань поза домом з одного боку і підготовленість влади Харкова до можливого спалаху коронавіруса з іншого - допоможуть нам усім разом з найменшою кількістю хворих пережити час карантинних заходів.

Прошу вас почути цей мій заклик. Бажаю всім здоров'я і здорового глузду, щоб в цій непростій ситуації не наражати себе на небезпеку бути зараженим.

З повагою, Харківський міський голова Геннадій Кернес

/Files/images/спорт майданчик.jpg У КЗ "КДЮСШ №4" на час карантину

На виконання постанови Кабміну від 16.03.2020 №211, згідно з розпорядженням Харківського міського голови від 17.03.2020 №55, у зв'язку з карантином на території школи заборонено проведення спортивних та інших громадських заходів.

З метою запобігання поширення вірусних інфекцій на території школи огорожено спортивний майданчик захисними стрічками та розвішено об'яви щодо карантинних мір. Тренери-викладачі за допомогою матеріально-технічних можливостей ведуть розяснювальну роботу з вихованцями.

Цінуйте своє життя і життя ваших дітей!

Адміністрація КЗ "КДЮСШ №4"

/Files/images/Кабінет міністрів України.jpg Кабінет міністрів України затвердив нові обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом

Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»з дооопрацюванням.

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби запроваджуються нові обмежувальні заходи.

/Files/images/5e87153569628501939968_820x360.jpg

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті постановою №211новінорми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань. Можна прочитати за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/news/rozyasnennya-shchodo-novih-obmezhuvalnih-zahodiv-na-period-karantinu

Кiлькiсть переглядiв: 421

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.