Чемпіонат України з шашок-100

У Херсоні з 22 по 29 листопада проходила фінальна частина чемпіонату України з шашок-100 серед чоловіків та жінок в класичній програмі. У змаганнях взяли участь 20 найсильніших спортсменів з 9 регіонів країни: Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Харківської і Херсонської областей, а також міста Києва.

У жінок, незважаючи на високий рівень суперників, звання чемпіонки України за тур до фінішу достроково завоювала гросмейстер України Вікторія Мотрічко з Одеси. На другому місці досвідчений гросмейстер Ольга Балтажи, яка представляла Івано-Франківськ. Третьою фінішувала майстер спорту Ірина Чебукіна з Харкова.

Вітаємо тренера КДЮСШ №4 Ірину Іванівну Чебукіну з 3-м місцем на чемпіонаті України з класичних шашок-100 серед жінок!