Шаховий бліцтурнір пам'яті Сахановича Ю.В.

Черняєв Тихон показав найкращий результат серед юнаків!

Вчора в шаховому клубі "Пішак" пройшов шаховий турнір пам'яті тренера, судді національної категорії Юрія Вікторовича Сахановича. В змаганні взяли участь 45 шахістів, в тому числі три міжнародних майстри, один майстер спорту України.

Вшанувати пам'ять Ю.В.Сахановича прийшли перший віце-президент Харківської обласної шахової федерації, тренер чемпіонки світу і Європи Ушеніної Анни Круговой Геннадій Леонідович, міжнародний гросмейстер Антон Коробов.

Перше місце посів колишній вихованець КДЮСШ №4, міжнародний майстер спорту Михайличенко Володимир.

Найкращий результат серед юнаків 2007 року народження та молодше показав першорозрядник 2010 року народження Черняєв Тихон. Він посів 13 місце в змаганні, де приймали участь досвідчені дорослі шахісти.

Дивіться багато світлин у нашій фотогалереї.

/Files/images/DSCN7887.JPGПереможець змагання - мм Михайличенко Володимир/Files/images/DSCN7872.JPGЧерняєв Тихон показав кращий результат серед юнаків/Files/images/DSCN7852.JPGПерший віце-президент Харківської обласної шахової федерації Круговой Г.Л. та міжнародний гросмейстер Антон Коробов