ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ШАШОК

Тетяна Зайцева та Анастасія Глушко

З 20 по 28 квітня в Санкт-Петербурзі проходив чемпіонат Європи серед юнаків і дівчат з шашок-64. Змагання проходили в 6 вікових категоріях – до 8, 10, 13, 16, 19 і 23 років. Юні спортсмени змагалися в 3 видах програми – бліц, рапід і класична гра. Всього в змаганнях взяли участь понад 200 шашкістів з 12 країн.

Серед учасників чемпіонату Європи були і двоє представників Харкова. Це вихованці КДЮСШ №4, чемпіони України в своїх категоріях Анастасія Глушко (дівчата, до 16 років) та Богдан Рукін (юнаки, до 13 років). Нажаль, в особистому заліку вони не змогли потрапити до числа призерів. А.Глушко в класичній програмі зайняла лише 10 місце, а в рапіді – 9. Б.Рукін - відповідно 7 і 10 місця. Але все ж таки без нагород харків’яни не залишились. В командному заліку збірна команда України серед дівчат, до складу якої входила і А.Глушко, не дивлячись на те, що виступала не в повному складі, у впертій боротьбі змогла випередити команду Латвії і посіла 3 місце.