Чемпіонат України з шашок-64

Ю.Макаренкова, А.Галяга, А.Глушко

З 13 по 22 листопада 2015 р. в Дніпропетровську проходили Фінали чемпіонатів України серед чоловіків і серед жінок з шашок-64. Серед учасниць жіночого турніру була вихованка КДЮСШ №4 кандидат в майстри спорту Анастасія Глушко.

Змагання проходили в 3-х видах програми - класична, швидкі шашки, бліц. Найбільш вдало А.Глушко виступила в турнірі з швидких шашок. Набравши 11 очок з 18 можливих, вона посіла 3 місце, пропустивши вперед лише майстра спорту А.Галягу (Дніпропетровськ) та багаторазову чемпіонку Світу міжнародного гросмейстера Ю.Макаренкову (Харків). В інших видах програми – класична гра і бліц – результати Анастасії скромніші, відповідно 8 і 10 місце.

До кінця 2015 року залишились ще одні змагання - Фінали чемпіонатів України серед чоловіків і серед жінок з шашок-100, які мають відбутись з 3 по 13 грудня. Право участі у цих змаганнях виборола тренер КДЮСШ №4 Ірина Іванівна Чебукіна, майстер спорту, неодноразова призерка чемпіонатів України. Разом з нею у змаганнях виступлять три її учні – кандидати в майстри спорту Максим Дороган, Анастасія Глушко та Єлизавета Бєляєва.