Новини шашок

В Литві, в місті Вільнюсі 18 березня пройшов відкритий чемпіонат Литви з шашок 100 серед юнаків.

В змаганнях взяв участь вихованець КДЮСШ №4 Онашко Артем. В турнірі приймали участь дванадцять спортсменів з різних міст Литви.

З однаковою кількістю очок Артем поділив з третього по п'яте місця, за коефіцієнтом посів четверте місце.

Бажаємо Артему натхнення та перемог!

****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

На платформі PlayOK 18 березня пройшов кваліфікаційний онлайн - турнір з шашок 100. В цьому турнірі приймали участь спортсмени з Харкова, Луцька, Кам'янського, міста Києва.

Від КДЮСШ №4 взяли участь Шевчук Артем ( перший розряд), Ткаченко Софія ( перший розряд), Чіжикова Катерина (другий розряд).

В загальному заліку друге місце зайняв Шевчук Артем, Ткаченко Софія восьме місце, Чіжикова Катерина посіла одинадцяте місце.

Поздоровляємо з успіхом Шевчука Артема та бажаємо йому подальших успіхів!