Новини шашок

В місті Луцьк 4-5 березня та 11-12 березня пройшов відкритий чемпіонат Волинської області з шашок 100 серед чоловіків та жінок. В цьому змаганні взяли участь 16 спортсменів, серед яких були майстри спорту.

Перше місце впевнено зайняв вихованець КДЮСШ 4 Лобанов Єгор.

Поздоровляємо нашого вихованця Лобанова Єгора та його тренера Чебукіну І.І., бажаємо подальших перемог та успіхів!

******************************************************************************************************************************************************************************************************************

На платформі PlayOK 12 березня пройшов онлайн - турнір з шашок 100. В цьому турнірі приймали участь спортсмени з Харкова, Кам'янського, міста Києва.

Від КДЮСШ 4 взяли участь Золотар Тимур ( перший розряд), Шевчук Артем ( перший розряд), Дубічинський Євгеній (1 юнацький розряд).

В загальному заліку перше місце зайняв Золотар Тимур, Шевчук Артем зайняв сьоме місце, Дубічинський Євгеній посів одинадцяте місце. Поздоровляємо з успіхом Тимура та його тренера Чебукіну І.І.! Бажаємо подальших перемог!